Usługi Informatyczne - KOMPSERWIS: Serwis komputerowy, Naprawa laptopów, Grudziądz

KOMPSERWIS
791 343 203
Przejdź do treści

Usługi Informatyczne

Masz problem z komputerem ? Nie działa drukarka ? W systemie jest wirus ? Brak internetu ? Jeśli tak, to z mojej strony oferuję Ci wsparcie w nagłych problemach z komputerem zarówno dla firm jak i osób prywatnych przez całą dobę na terenie Grudziądza i okolic. Wykonuję błyskawiczne naprawy na miejscu u Klienta, a jeśli coś wymaga wielu godzin pracy, to zabieram sprzęt do siedziby firmy, a po naprawie odworzę do klienta .
Zapewniamy również stałą opiekę informatyczną (IT outsourcing) dla firm na terenie Grudziądza i okolic.

Sprawdź – zadzwoń – najwyższa jakość usług w przystępnych cenach w Grudziądzu, profesjonalne usługi - ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

Zalałeś komputer i nie możesz go uruchomić ? A może wirus zablokował Ci dostęp do plików i nie możesz ich otworzyć ? A może stało się coś innego, co powoduje problem z dostępem do Twoich dokumentów ? W każdym z tych przypadków oferuję profesjonalną usługę odzyskiwania Twoich danych, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie musisz obawiać się o utratę swoich plików.
Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmę szybką próbę odzyskania wszelkich utraconych plików z dysku. W zdecydowanej większości przypadków proces kończy sie sukcesem i będziesz mógł ponownie cieszyć się ze swoich danych. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną !
Odzyskanie danych jest możliwe zarówno z dysków twardych jak również z innych nośników jak pendrive, czy też karta pamięci. Oczywiście można użyć do tego oprogramowania dostępnego “bezpłatnie” w sieci, ale po pierwsze to “bezpłatne” oprogramowanie może zawierać ciekawe składniki, a po drugie samo zainstalowanie takiej aplikacji niewiele daje – trzeba wiedzieć jak poprawnie ją skonfigurować, aby w efekcie dane zostały odzyskane, a nie jeszcze bardziej uszkodzone. Co ciekawe, dane można odzyskać również po wykonaniu formatu dysku.
KOMPSERWIS
DANE ADRESOWE
KOMPSERWIS Lucjan Możdżyński
ul. Dąbrowskiego 16
86-300 Grudziądz
DANE KONTAKTOWE
tel. 791 343 203
biuro@kompserwis.info
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 18:00
Dojazd do klienta
24h / 7dni
Wróć do spisu treści