Serwis laptopów - KOMPSERWIS: Serwis komputerowy, Naprawa laptopów, Grudziądz

KOMPSERWIS
791 343 203
Przejdź do treści

Serwis laptopów

Zajmuję się naprawą laptopów każdego typu, w tym układów zasilania, wymiany dysków (HDD i SSD) matryc oraz zawiasów. Można oddać do mnie sprzęt po zalaniu oraz znacznie poważniejszych awariach. Przeprowadzam kompleksowy przegląd techniczny komputera – także w sytuacji, w której na pierwszy rzut oka nie do końca wiadomo, do jakiego typu uszkodzeń mogło dojść. Jak każdy komputer, tak i laptop wymaga po kilkuletnim użytkowaniu kompleksowego czyszczenia o konserwacji układu chłodzenia. Wykonuję taki zabieg z dbałością o sprzęt oraz używam tylko najwyższej jakości past termoprzewodzących oraz termopadów. Dzięki czemu komputer będzie nas cieszył przez kolejne lata niezawodną pracą, a nie żadko jego wydajnośc wróci do fabryczngo poziomu.  

Sprawię, że Twój komputer znacznie działać tak jak powinien !

Co jakiś czas należy wykonać czyszczenie systemu operacyjnego z pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, wizytach na stronach internetowych, nieużywanych pluginach (wtyczkach), dodatkach itp. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie łatwe, a bezpłatne aplikacje dostępne w sieci nie zawsze spełniają swoje zadanie, często nawet zamiast poprawić szybkość i jakość pracy na komputerze – pogarszają lub instalują dodatkowe niepotrzebne oprogramowanie. Kolejną ważną sprawą jest aktualizacja systemu, przeprowadzona we właściwy sposób, z aktualizacją sterowników sprzętowych i urządzeń peryferyjnych.

Należy pamiętać, iż ilość ataków na nasze komputery wzrasta lawinowo z roku na rok. Posiadanie właściwego dla naszego systemu operacyjnego (i podzespołów komputera) antywirusa staje się niezbędne. Aczkolwiek samo “posiadanie” niewiele daje, antywirus i zapora musi być na bieżąco aktualizowany i należycie skonfigurowany, bo tylko w taki sposób będą skutecznie chronić komputer.

Konfiguracja oraz instalacja sieci zarówno przewodowej jak i WiFi oraz urządzeń sieciowych !

Z pozoru proste, lecz nie zawsze tak jest. Zdarzają się niestandardowe ustawienia dostawców internetu, czy nowe, bardziej skomplikowane urządzenia (modemy, routery) wzbogacone o nowe funkcje, z których nie korzystamy z racji tego, iż nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia lub nie potrafimy wykonać poprawnej konfiguracji.
KOMPSERWIS
DANE ADRESOWE
KOMPSERWIS Lucjan Możdżyński
ul. Dąbrowskiego 16
86-300 Grudziądz
DANE KONTAKTOWE
tel. 791 343 203
biuro@kompserwis.info
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 18:00
Dojazd do klienta
24h / 7dni
Wróć do spisu treści