Serwis komputerów - KOMPSERWIS: Serwis komputerowy, Naprawa laptopów, Grudziądz

KOMPSERWIS
791 343 203
Przejdź do treści

Serwis komputerów

Sprzęt komputerowy nie działa tak, jak powinien ? Nie zostawię Cię z z tym zupełnie samego – oferuję fachową i szybką naprawę komputerów PC. Dokładnie sprawdzę dyski i w razie potrzeby wymieniam je na nowe. Proponujemy też wymianę podzespołów, a także naprawę kart graficznych, płyt głównych oraz innych elementów składowych komputera. Wyjaśnię, na czym polegała awaria oraz przystępnie wytłumaczę przyczynę problemu. Przy okazji podpowiem, w jaki sposób dbać o sprzęt i nie doprowadzać do podobnych sytuacji.

Ochrona antywirusowa i odwirusowywanie !

Gdy korzystamy z komputera często jest tak, że nasz komputer spowalnia, wyświetla niechciane okienka oraz reklamy, zawiesza się, nie można go uruchomić lub sprawia inne niepokojące problemy. To są prawdopodobnie objawy nieproszonego gościa w naszym systemie – czyli wirusa komputerowego, który oprócz wymienionych wyżej objawów może nam również wykradać dane, albo je zaszyfrować i żądać zaplaty okupu. Bardzo często w takiej sytuacji, jesteśmy narażeni na utratę cennych danych. Dlatego, jeśli zauważyłeś te objawy, niezwłocznie udaj się do mnie, a ja oczyszczę Twój komputer z każdego niepożądanego oprogramowania. Dodatkowo zaproponuję instalację oprogramowania antywirusowego, które zabezpieczy Twój komputer przed internetowymi zagrożeniami.
Konfiguracja urządzeń – programy i aplikacje

Nadszedł czas na odświerzenie naszego Windowsa ?  

Na szczęście nie musisz się tym martwić – moja firma zajmuje się także instalowaniem i naprawianiem systemów operacyjnych. Proponuję profesjonalną reinstalację oprogramowania, konfigurację oraz optymalizację systemów operacyjnych jak i innego oprogramowania. Ponadto możesz być pewny, że zaproponuję Ci najlepszy program antywirusowy wiodących producentów, potrzebne sterowniki oraz inne pożyteczne oprogramowania. Podpowiem Ci, co warto wybrać i jak tego używać, by Windows nie odmawiał posłuszeństwa i cieszył nas swoją pracą.
KOMPSERWIS
DANE ADRESOWE
KOMPSERWIS Lucjan Możdżyński
ul. Dąbrowskiego 16
86-300 Grudziądz
DANE KONTAKTOWE
tel. 791 343 203
biuro@kompserwis.info
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 18:00
Dojazd do klienta
24h / 7dni
Wróć do spisu treści